РАСПОРЕД УМЕТНИЧКИХ РАДИОНИЦА

КРЕАТИВНЕ РАДИОНИЦЕ

ВОДИТЕЉ/КА РАДИОНИЦЕ

ДАН

ВРЕМЕ

МЕСТО ОДРЖАВАЊА

ШАРЕНИ ТАБАНИ
(за узраст од 3 до 7 година)



Марија Васиљев, сликарка

Уторак 

16.00-18.00

АТЕЉЕ 2 (приземље)

БАУШУМОВА РАДИОНИЦА
(за узраст од 7 до 14 година)

Субота:

10.00-13.00

АТЕЉЕ 2 (приземље)

 

ПЕРИОДИЧНЕ И ГОСТУЈУЋЕ РАДИОНИЦЕ

ВОДИТЕЉ/КА РАДИОНИЦЕ

ДАН

ВРЕМЕ 

БАТИК

Марија Васиљев, сликарка 

Један термин недељно по формираној групи.

У договору са полазницима

ПОЗОРИШТЕ СЕНКИ
(блок радионице)

 

Један термин недељно по формираној групи.

У договору са полазницима

ЧАЈ ЧИ (чајџиница, читаоница, радионица)

Шлиц стрип секција

Један термин недељно по формираној групи.

У договору са полазницима

 

ИНТЕРВЈУ ЈЕ МОГУЋЕ ПРЕУЗЕТИ (овде), ПОПУНИТИ И ПОСЛАТИ НА: danijela@sumatovacka.rs.

РАСПОРЕД УМЕТНИЧКО-ОБРАЗОВНИХ  ПРОГРАМА 2016/2017 

ВОДИТЕЉ 

ДАН 

ВРЕМЕ 

МЕСТО ОДРЖАВАЊА 

 

ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 
 
са припремама за пријемни испит

 

мр Коча Огњановић, 
магистар сликарства

Четвртак:
Петак:
Субота:
Недеља:

17.00-21.00
17.00-21.00
11.00-15.00
11.00-15.00

 

АТЕЉЕ 1 (приземље)

ЦРТАЊЕ И СЛИКАЊЕ 
 са припремама за пријемни испит 

мр Милан Тепавац, 
академски сликар, магистар мултимедијалне уметности

Петак:
Недеља:

17.00-21.00
17.00-21.00

АТЕЉЕ 2 (приземље)

 

СКУЛПТУРА (ВАЈАЊЕ) И ЦРТАЊЕ
са припремама за пријемни испит

 

 

Раде Мутаповић, дипломирани вајар, Дуња Трутин

Понедељак:
Уторак:
Четвртак: 
Субота:

17.00-20.00
18.00-21.00
17.00-21.00
17.00-21.00

АТЕЉЕ 2 (приземље)

МОЗАИК 

МА Александар Пантић,   Сузана Вукићевић
мастер мозаика и иконографије и професор ликовне културе,

Понедељак:
Среда:
Субота(вежбе):

18.00-21.00
18.00-21.00              14.00-17.00

АТЕЉЕ 2 (приземље)

ИКОНОПИС

МА Александар Пантић, Миња Чворић
мастер мозаика и иконографије и професор ликовне културе

Уторак: 
Петак:
Субота(вежбе):

18.00-21.00
18.00-21.00
14.00-17.00

АТЕЉЕ 3 (спољни објекат)

ГРАФИКА

МА Јелена Дамњановић, дипломирана ликовна уметница, мастер графичарка

Понедељак:
Среда:

16.00-20.00
16.00-20.00

АТЕЉЕ 3 (спољни објекат)

КАЛИГРАФИЈА

МА Јелена Дамњановић,
дипломирана ликовна уметница, мастер графичарка

Понедељак:
Среда:

10.00-13.00
10.00-13.00

АТЕЉЕ 3 (спољни објекат)

ФОТОГРАФИЈА

Иван Петровић,дипломирани фотограф, визуелни уметник

Понедељак:
Четвртак: 

11.00-13.00
11.00-13.00

СТУДИО НА СПРАТУ

ИСТОРИЈА УМЕТНОСТИ И ТЕОРИЈА ФОРМЕ
са припремама за пријемни испит

Ксенија Маринковић,дипломирана историчарка уметности

 

У договору са полазницима 

 

СТУДИО НА СПРАТУ

ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН И ДИГИТАЛНО ЛИКОВНО ОБЛИКОВАЊЕ  са припремама за пријемни испит 

Вања Додиг,дипломирана графички дизајнер

 

Понедељак:                Среда:                         Петак:

 

16.00-19.00

СТУДИО НА СПРАТУ